Aanbieding!

Stralex verrijdbare TV standaard hoog (120-180cm.)

 269,95

-17%

Schermmaat: Van 37 inch t/m 70 inch
Kijkhoogte: Van 120 cm t/m 180 cm

Bent u op zoek naar een lagere variant van de Mars TV Standaard van Stralex? Bekijk dan de Venus TV Standaard.

(25 klantbeoordelingen)
TV Standaard Beurs | Design | 37 - 70 inch | 120 - 180 cm hoog | Verrijdbaar en Kantelbaar | AV plateau
Stralex verrijdbare TV standaard hoog (120-180cm.)  324,95  269,95

Staffelkorting

  • 3% Korting: Vanaf 3 stuks
  • 5% Korting: Vanaf 5 stuks
  • 7% Korting: Vanaf 10 stuks

Heeft u specifieke wensen of wilt u offerte op maat? Neem dan contact met ons op.


Daarom is Stralex Uniek

  • 20 Jaar Garantie
  • Direct uit Eigen Voorraad leverbaar
  • Gratis Verzending & Morgen Geleverdย in Nederland en Belgiรซ
  • 0% BTW bij intracommunautaire leveringen naar Belgiรซ
  • 14 dagen bedenktijd op alle producten
  • Klanten beoordelen ons met een 9,3
  • Stralex Prijsgarantie; u betaalt dus nooit teveel
Veilig Afrekenen

Beschrijving

Deze TV standaard is voorzien van een telescopisch pilaar (hoogte verstelling) en een roteerfunctie, de roteerfunctie geeft u de mogelijkheid zowel in Portrait als in Landscape uw scherm te positioneren.

De hoogte verstelling van deze TV standaard maakt het mogelijk om het scherm tussen de 120cm. en 180cm. te plaatsen. U verstelt de hoogte stapsgewijs, en dit doet u met een simpele schroefknop die u in de gaten van het TV statief draait. Er zijn 8 verschillende hoogte standen beschikbaar. Vanaf 120cm. hoog gaat deze met stappen van 10cm. tot 180cm.
TV standaard geschikt voor alle TV’s

Vrijwel alle TV’s passen op deze TV standaard, er echter twee voorwaarden, deze zijn: dat het scherm niet zwaarder is dan 40 Kg en dat het gaten patroon (VESA maat) op uw scherm tussen de 200x200mm. en 600×400 mm. is. Als u niet zeker weet wat uw VESA maat is van uw TV, email ons dan uw TV type nummer en wij zoeken dit voor u op.

Het maakt dus niet uit of u een LCD, LED, Plasma of Touchscreen heeft. Deze zijn allen geschikt, als LCD standaard, LED standaard, Plasma standaard en Touchscreen standaard. Het enige waar u op moet letten is dus de bovengenoemde VESA en het gewicht.

Bekijk alle specificaties onder het tabblad Specificaties
TV standaard heeft chique uiterlijk

De functionaliteiten van de TV standaard zijn natuurlijk zeer belangrijk. Als u echter op een beurs gaat, staan met deze TV standaard of een belangrijke presentatie moet geven aan klanten. Dan wilt u natuurlijk dat de TV standaard er chique uitziet.

Deze TV standaard is mooi vormgegeven, overal is over nagedacht. De 2 glasplaten zijn mooi glanzend en zijn bevestigd aan de TV standaard.
U hoeft de middelste AV drager niet op de TV standaard te monteren.

De TV standaard zelf is gemaakt van sterk ijzer en dit zorgt voor een mooi aanzicht.

Alles is mooi glad en er zijn geen functionaliteiten die uitsteken, dit is handig voor het verrijden van de TV standaard, zodat deze nergens achter blijft haken. Ook de hoogte verstelling is mooi weggewerkt aan de achterkant. Tevens is de achterkant voorzien van een kabel systeem. U kunt uw kabels dus langs de TV standaard laten lopen en deze hangen er niet aan de achterkant bij.

Wielen van de TV standaard
Onder de glasplaat kunt u 4 wielen monteren. Dit doet u door simpelweg de wielen met schroefdraad in de gaten van de glasplaat te draaien. De wielen zijn perfect voor gebruik op kantoor ruimtes, scholen en beurs stands. Een handige extra is de rem functie op de wielen. Hiermee zet u de TV standaard vast op de plek en kan deze niet weg rijden.

Bekijk het TV standaard instructiefilmpje onder het tabblad Films.

Levering TV standaard in Doos
De levering van het TV standaard pakket is geheel voor onze rekening. Wij versturen deze geheel GRATIS en hebben geen verborgen verzendkosten. Het pakket van de TV standaard heeft de afmetingen 120cm. lang, 60cm. breed, en 20cm. diep. Het pakket weegt ruim 20kg.

Het pakket is voorzien van alle benodigdheden om de TV standaard in elkaar te zetten. U wordt aan de hand van een installatie handleiding door de stappen geleidt. Doorgaans neemt dit 30min. in beslag.

Onder het tabblad PDF kunt u de installatie handleiding zien.

De levering wordt gedaan door de DPD.

Deze TV standaard heeft de volgende functionaliteiten
TV standaard wielenIn hoogte verstelbaar tussen de 120cm. en 180cm.
Draagvermogen van 40kg.
Kabelmanagement systeem voor geleiden van kabels
TV kan in portrait en landscape worden gezet.
VESA 200×200 / 300×300 / 400×200 / 400×400 / 600×400

Wacht niet langer en bestel nu deze superhandige TV standaard. Vandaag bestellen is morgen in huis.

Heeft u vragen over deze TV standaard dan kunt u contact met ons opnemen: contactformulier

Wilt u liever een TV standaard die lager versteld kan worden, namelijk tussen de 73cm. en 120cm. bekijk dan deze TV standaard.

Specificaties

Garantie

20 jaar

Merk

Stralex

Productnaam

Mars

Productsoort:

Vloerstandaard

Artikelnummer

STRXHAW1

EAN

8719189054002

Afmetingen

800x500x1330mm

Vesa

, , , , , ,

Schermmaat (inch)

Inch TV: 37-70 inch

Kijkhoogte (hart scherm)

Hoogte: 120-180cm

Minimale Schermmaat

37โ€ณ

Maximale Schermmaat

70โ€ณ

Minimale hoogte

120cm

Maximale hoogte

180cm

Maximaal Draagvermogen

40 KG

In hoogte verstelbaar

Type Hoogteverstelling

Bout en Moer

Kabelmanagement

Inclusief Kabelmanagement

AV Plateau

Kleur

Materiaal

, , ,

Afwerking

Gezandstraalde aluminium, Poedercoating

Wielen

Gratis Standaard Wielen, Grote Wielen (+ โ‚ฌ30,00)

Handleiding

Inbegrepen

Kantelbereik

0ยฐ~45ยฐ

Accessoires

Handleiding

Portretmodus

Ja

Verpakkingsgewicht

23,5kg

25 beoordelingen voor Stralex verrijdbare TV standaard hoog (120-180cm.)

  1. w. eijkemans (geverifieerde eigenaar)

    Duidelijke website, goede producten

  2. Hans (geverifieerde eigenaar)

    DPD had onze bestelling bij een geheel ander bedrijf afgeleverd (zelfde adres) waardoor het 2 dagen duurde alvorens wij de bestelling hadden gevonden. Daarbij hadden zij in hun track n trace een naam opgegeven die zgn getekend zou hebben voor ontvangst, echter was deze persoon niet eens aanwezig op dag van levering….Wellicht iets om met DPD door te nemen.”

  3. Brouwer (geverifieerde eigenaar)

    Prima prijs kwaliteit.

  4. J buikema (geverifieerde eigenaar)

    Prima site, makkelijk bestelproces en zeer goed en degelijk product.

  5. Fam. Lekx (geverifieerde eigenaar)

    Duidelijke website en onder de indruk van de kwaliteit van de producten. Had ik niet verwacht.

  6. Eliplay (geverifieerde eigenaar)

    Zeer goed!

  7. Peter (geverifieerde eigenaar)

    Prima product, opvolging en response prima ! (Na foutje assemblage door mij!) En dit alles voor een prijsje!

  8. Hans (geverifieerde eigenaar)

    Uitstekende producten, solide kwaliteit, netjes afgewerkt, en meer dan kompleet. Een aanrader als je een mooie draaibare voet voor je multimedia device zoekt!

  9. Cathrienus Herrema (geverifieerde eigenaar)

    Gewoon heel erg goed.

  10. Th. Peire (geverifieerde eigenaar)

    Voor bedlegeringe mensen is dit interessanter, zodat ze in 1 oogopslag ook de ondertitels kunnen lezen. Ook in dit geval zou het interessent zijn om de hoogte nog 30cm hoger te hebben. (wat eigenlijk geen probleem zou mogen zijn gezien het gewicht van deze kleinere schermen ook beduidend lager ligt dan die mega-beeldschermen”

Een beoordeling toevoegen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *