Beschrijving
Deze Stralex Tv Standaard TW46V is de ultieme oplossing voor het opstellen van uw tv. Gemaakt van hoogwaardig aluminium, staal en kunststof, is deze standaard sterk, duurzaam en makkelijk te verplaatsen. De oppervlakte is afgewerkt met poedercoating en sand-blasted anodische oxidatie voor een mooie matte zwarte en fijne textuur grijze afwerking. Deze stand is geschikt voor tv’s van 37″-70″ en heeft VESA-compatibiliteit voor verschillende bevestigingsmaten. Met een gewichtscapaciteit van 50kg is deze stand sterk genoeg om uw tv te ondersteunen. Bovendien is deze stand vier keer getest op sterkte en heeft het een neigingsbereik van +5° tot -12° en een rotatie van 0° tot +90°. De hoogte is verstelbaar en heeft een bereik van 1150~1600mm. Het plankje heeft een gewichtscapaciteit van 5kg en is ook verstelbaar, evenals het camera rek. Het komt met wielen voor makkelijke verplaatsing en heeft een 10 graden hellingstest. Een accessoirekit en instructiehandleiding zijn inbegrepen.
TV Standaard in hoogte verstelbaar
Stralex TV standaard makkelijk in hoogte verstelbaar Stralex TV standaard makkelijk in hoogte verstelbaar voorzien van camera plateau en draaihendel, geschikt voor 60 t/m 70 inch schermen
Een zeer stabiele Stralex TV standaard makkelijk in hoogte verstelbaar voor schermen tot maar liefst 70 inch, compleet geleverd met een AV plateau om je laptop op te kunnen zetten en een camera plateau die je eventueel optioneel kunt installeren voor video conferentie camera’s. Een hoogte van 115 t/m 160 cm (hart scherm) en geschikt voor schermen met een gatenpatroon van 200 x 200 mm tot maximaal 1000 x 600 mm.
Niet alleen zeer stabiel, maar ook nog eens zeer stijlvol van uiterlijk tegen een zeer aantrekkelijke prijs voor een Stralex TV standaard makkelijk in hoogte verstelbaar van deze specificaties. Schermen van 60 t/m 70 inch maar liefst met een gewicht van maximaal 80 kg kun je eenvoudig bevestigen aan deze TV standaard. Indien gewenst kun je het scherm ook nog eens een klein stukje naar voren kantelen +5° / -10°.
Er is zelfs al rekening gehouden met video conferencing, een groeiend fenomeen in de zakelijke markt. Je kunt eenvoudig dankzij de meegeleverde camera beugel een camere boven je scherm plaatsen. De bekabeling kan door de pilaren naar de vloer worden gebracht en daar verder netjes uit het zicht zo de vloergoot in worden gebracht. Je kunt je laptop, computer of PC netjes onder het scherm plaatsen op het AV plateau. Deze heeft een afmeting van 430 x 336 mm en kan worden ingesteld op elke gewenste hoogte tussen de onderste delen van de telescopische pilaren.
Het is eigenlijk de grote broer van de Stralex TW46V met draaihendel, voorzien van een dubbele kolom voor een grotere stabiteit en daardoor geschikt voor grotere schermen met een zwaarder gewicht.
TV Standaard in hoogte verstelbaar specificaties
- Een draaihendel waarmee u eenvoudig de standaard in hoogte kunt verstellen.
- Zeer stevige TV standaard met luxe uiterlijk.
- Voor schermen van 60 t/m 70 inch
- Kleur: Zilvergrijs aluminium met zwarte onderdelen.
- Draagvermogen: 50 kg
- Stevige wielen met rem.
- Eenvoudig te installeren of demonteren voor transport.
- Tilt optie: voor het perfecte plaatje. U heeft de mogelijkheid om het scherm in de optimale kijkhoek te plaatsten. (Kantelbaar: +5° naar boven en -12° naar beneden)
- Cameraplateau voor videoconferencing: Deze kunt u in hoogte verstellen maar ook loskoppelen.
- Hoogte verstelling: Telescopische hoogte verstelling tussen de 115cm x 160cm; Deze hoogte wordt gemeten vanaf het hart van de TV. Dus het midden van uw TV komt op 160 cm. te hangen als u deze in de hoogste stand instelt.
- VESA maten: Minimaal 200×200 en maximaal 100×600.
- Voorzien van AV plateau (430 x 336 mm), zwart, eenvoudig in hoogte te verstellen. Deze kan dienen voor uw laptop, dvd speler etc.
- Kabelmanagement: De bekabeling kan netjes door de kolom naar de onderzijde van de kolom worden gebracht, zoda er geen kabels meer in het zicht aanwezig zijn.
- GARANTIE: 20 jaar
Bent u op zoek naar een TV Standaard voor een nog grotere TV of Digiboard? Bekijk dan onze Neptunus TV Standaard.
Peter (geverifieerde eigenaar) –
Lekker snel antwoord per mail over mijn vraag wat een juiste tv voet zou zijn voor mijn tv. link erbij om meteen te bestellen en de volgende dag al in huis. perfect.
Sebastiaan (geverifieerde eigenaar) –
Top!
H. Poot / Celsius Benelux B.V. (geverifieerde eigenaar) –
Goede kwaliteit
Eliplay (geverifieerde eigenaar) –
Prima service en prima product
Mark van Dijk (geverifieerde eigenaar) –
Slecht bereikbaar, echter door een attente medewerker op de administratie kwam het goed
A. Gnodde (geverifieerde eigenaar) –
Prima, het is voor ons bedrijf al de 3e TV standaard, die we bij Stralex besteld hebben.
John van der Graaf (geverifieerde eigenaar) –
Op tijd en goed product. Het in elkaar zetten koste mij langer dan verwacht maar dat hoort er een beetje bij.
Susanne (geverifieerde eigenaar) –
Duidelijke website, goede producten
Cabrera Consultancy (geverifieerde eigenaar) –
Prima service, goede communicatie. Let op dat de bijgeleverede schroeven niet lang genoeg zijn voor de meeste TVs. Ik heb twee tripods besteld. De bijgeleverde schroeven zijn 15mm; de eerste TV moest 25mm hebben, de tweede 40mm. Dus voorkom een extra trip naar de bouwmarkt en heb de juiste schroeven in huis.
Top (geverifieerde eigenaar) –
Snelle levering en een bijzonder mooi en kwalitatief product, exact zoals op de website vermeld
Ria (geverifieerde eigenaar) –
Snelle levering en goed product
RH (geverifieerde eigenaar) –
Uitstekende en snelle levering
D. de Bruijn (geverifieerde eigenaar) –
Pakket was op tijd geleverd, en de bestelling voldoet aan de verwachting.
Bevrijdingsmuseum Noord Nederland (geverifieerde eigenaar) –
Prima product en netjes geleverd
Ria (geverifieerde eigenaar) –
Geen tips, alles prima geregeld